- 30%

30% попуст на Iskra RH-1818-1 Травел фен за сушење коса + 2 години гаранција + бесплатна достава

990 ден.

690 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

3
  • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

    Одведи ме таму

    02 2520 999, 078 238 820

    info@krusel.mk

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. 
Достапен во црна  и бела боја
Долг кабел, гајка за закачување,
тело од високо квалитетна пластика.
Дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

Моќност: 1200W,
2 променливи брзини,
Рачка на преклопување,
Компактен,
Јамка за закачување,
Мал дифузер
Лесени тивок
2 година гаранција

Детали за испорака

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.