13 ја следат оваа компанија


ISKRA SL-2022 Пегла на пареа + 2 години гаранција + бесплатна достава

1699 ден.

Преостанато време

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Пегла на пареа за алишта

Моќност: 2200W
Напон: 220-240V, 50Hz
Капацитет на канистерот за вода: 230 ml
Керамичка површина
Испуштање на пареа
  - вертикално
  - нормално: 10-20 g/min
  - интензивно: 0.3-0.8 g/tlak
• прскање вода
• термостат
• не се создава каменец
• заштита од капење
• функција - самочистење
• автоматско исклучување
• гумирана рачка
• димензии: 269x118x145 mm
• тежина: 1.11 kg
• должина на ел. кабел: 1.9 m
• дозер
2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.