- 33%

33% попуст на ISKRA SL-2088A Пегла на пареа + 2 години гаранција + бесплатна достава

1499 ден.

999 ден.

  • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

    Одведи ме таму

    02 2520 999, 078 238 820

    info@krusel.mk

Опис

Пегла на пареа за алишта

Моќност: 2000W
Напон: 220-240V, 50Hz
Капацитет на канистерот за вода: 200 ml
Керамичка површина
Испуштање на пареа
  - вертикално
  - нормално: 8-15 g/min
  - интензивно: 0.3-0.8 g/tlak
• прскање вода
• термостат
• функција - самочистење
• димензии: 260x113x146 mm (V x Š x D)
• тежина: 0.9 kg
• должина на ел. кабел: 1.9 m
• дозер
2 години гаранција

Детали за испорака

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.