Остани Здрав! 69% попуст на пакет испитувања преку анализа на крв (холестерол, шекер, триглицериди, калциум, HDL, LDL) во СкринЛаб во вредност од 600 ден. по цена од 189 ден.

img

Цена

189 ден.

Вредност

600 ден.

Попуст

69%

Заштеда

411 ден.

Купени: 4

 • ул. Огњан Прица бр. 39 (н. Кисела вода)

  Одведи ме таму

  078 434 837 ; 02 277 1112

  pzupavlina@gmail.com

Добивате

Пакет испитувања преку крв

 • Холестерол
 • Шекер
 • Триглицериди
 • Калциум
 • HDL (добар холестерол)
 • LDL  (лош холестерол)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2021 до 31.08.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Не е потребно со себе да носите здравствена легитимација, упат или плави картони
 • Задолжителна претходна резервација
 • Комплетните резултати се добиваат на е-маил

Опис

Грижете се за своето здравје!

Важноста на редовните прегледи и испитувања е од големо значење за добро здравје и виталност. Редовните испитувања се превенција од појава на болести и здравствени проблеми. Преку крвната анализа и соодветните испитувања може да се откријат најразлични потенцијални симптоми за појава на здравствен проблем со цел да се превземат превентивни мерки против истиот навремено. Возрасните лица во одреден стадиум од својот живот најчесто имаат некаков проблем со тироидната жлезда. За жал, симптомите на тироидните заболувања не се препознаваат секогаш навреме.

Препуштете се на тимот професионалци од СкринЛаб Биохемиска Лабораторија кои ќе се погрижат за вашето здравје!

За компанијата

Основани 2009 година, СкринЛаб Биохемиска Лабораторија е лабораторија со екстерна контрола од BioRad ги работиме сите хематолошки, биохемиски, имунолошки и микробиолошки анализи. Крвна слика, клиничка хемија, полови хормони, тироидни хормони, автоантитела, серологија, плазма протеини, урина, туморски маркери, мониторирање на лекови, алерготестови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.