80% попуст на испитување на: крвна слика, урина, биохемиски преглед, холестерол, триглицериди, уреа, креатинин (АСТ и АЛТ), седиментација во крв, серумско железо и глукоза во крв во СкринЛаб во вредност од 1170 ден. по цена од 229 ден.

Цена

229 ден.

Вредност

1170 ден.

Попуст

80%

Заштеда

941 ден.

Преостанато време

Купени: 5

 • ул. Огњан Прица бр. 39 (н. Кисела вода)

  Одведи ме таму

  078 434 837 ; 02 277 1112

  [email protected]

Добивате

Испитување на: крвна слика, урина, биохемиски преглед, холестерол, триглицериди, уреа, креатинин (АСТ и АЛТ), седиментација во крв, серумско железо и глукоза во крв 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.12.2022 до 28.02.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Не е потребно со себе да носите здравствена легитимација, упат или плави картони
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Комплетните резултати се добиваат на емаил
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

Основани 2009 година, СкринЛаб Биохемиска Лабораторија е лабораторија со екстерна контрола од BioRad ги работиме сите хематолошки, биохемиски, имунолошки и микробиолошки анализи. Крвна слика, клиничка хемија, полови хормони, тироидни хормони, автоантитела, серологија, плазма протеини, урина, туморски маркери, мониторирање на лекови, алерготестови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.