До 43% попуст на испитување на полови хормони по избор: Prolactin, Testosteron или Estradiol + Progesteron од Индус Медика

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

600 ден.

Попуст

42%

Заштеда

250 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Испитување на полови хормони по избор

Опции на понудата:

Prolactin 600 ден. 350 ден.
Testosteron 600 ден. 350 ден.
Estradiol + Progesteron 1,200 ден. 690 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 16.05.2019 до 30.06.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на термин
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Индус Медика е прва од ваков вид патолошка лабораторија во Источна Европа со посебен акцент

  •  Детекција на рак
  •  Неплодност
  •  Тестирање на алергија
  •  Цитогенетика

Објектот е воспоставен на столбовите на благосостојбата на човекот, здравјето и благосостојбата на животот и тоа е духот со кој работиме кон лекување на секој пациент кој доаѓа кај нас.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.