37% попуст на тест за испитување на Helicobacter pylori од Лукс Медикус во вредност од 300 ден. по цена од 189 ден.

Цена

189 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

37%

Заштеда

111 ден.

Преостанато време

Купени: 25

 • ул. Козле бр. 88/4 (спроти Макпетрол бензиска, Козле)

  Одведи ме таму

  078 882 223, 078 447 088, 078 848 860

  [email protected]

Добивате

Испитување на хеликобактер преку крвна анализа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.06.2022 до 04.10.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење) Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Резултатот вклучува само ПОЗИТИВНО / НЕГАТИВНО, во зависност од тоа дали нивото на бактеријата е покачена или е во рамките на нормалните вредности во организмот.
 • Задолжителна претходна резервација

Опис

Испитувањето на хеликобактер се прави преку крв, тестот може да се прави во било кој период од денот и не е поврзано со дневната внесена храна.

Резултатот вклучува само ПОЗИТИВНО / НЕГАТИВНО, во зависност од тоа дали нивото на бактеријата е покачена или е во рамките на нормалните вредности во организмот.

Лукс Медикус е овластена специјалистичка ординација по Медицина на трудот. Со кадри кои имаат повеќе од 30 години искуство во областа на Медицина на Трудот. Одличен тим кој е секогаш отворен за соработка.

Новоотворена биохемиска лабораторија во склоп на ординацијата Лукс Медикус е уште еден доказ за долгогодишниот успех на оваа специјалистичка ординација.

Услуги

 • Периодични систематски прегледи
 • ​Проценка на ризик на работно место
 • ​Биохемиски испитувања
 • ​Лекарски уверенија за вработување и упис на студенти
 • ​Лиценца - Сертификат за обука на Прва помош
 • ​Потврда за здравствена состојба на деца, ученици и средношколци
 • Вршиме прегледи на терен(мобилна екипа) во сите градови на територијата на Република Македонија.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.