Ослободете се од напнатоста во мускулите! До 58% попуст на релакс третман по избор: 20 минутна релакс масажа на цело тело или lazy yoga истегнување во iStretch

РАСПРОДАДЕНО

Ослободете се од напнатоста во мускулите! До 58% попуст на релакс третман по избор: 20 минутна релакс масажа на цело тело или lazy yoga истегнување во iStretch

Цена

250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

58%

Заштеда

350 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 17

 • ul.Vasil Glavinov br.3 Centar, Skopje, Macedonia

 • 070 682 715

 • viktorija_spendjarska@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 21:00 Саб-Нед: 10:00 - 17:00

Добивате

Релакс третман по избор во времетраење од 20 мин:

 • Lazy yoga истегнување, цена: 600 ден. 290 ден.
 • Релакс масажа на цело тело за вкочанетост и болка во мускулите, цена: 600 ден. 250 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.08.2018 до 15.09.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација на термин на 070 682 715
 • Еден корисник може да купи еден купон за себе и еден за пријател
 • Пожелно е за третманот да се носи удобна облека, слична на онаа што се носи за тренирање

Опис

Бенефит од релакс масажа на цело тело:

 • Ги разбива чворовите
 • Го намалува воспалението на мускулите
 • Ја намалува болката во мускулите
 • Ја спречува појавата на грчеви (спазми) 
 • Ја забрзува циркулацијата 
 • Ја подобрува флексибилноста
 • Го намалува крвниот притисок
 • Го подобрува сонот

Некои работи не можат да се опишат со зборови, мора да се доживеат, а една од нив е и асистиран стречинг (истегање). 

Доколку сте премногу уморни или зафатени после тренинг за правилно да го истегнете вашето тело, дозволете им на нашите професионалци да го направат тоа за вас додека вие се релаксирате и уживате. 

Познати сме како "Мрзлива Јога" затоа што ги добивате сите бенефити од јогата но без потење и без напор. 

Истегањето го намалува стресот и тензијата кои се акумулираат во телото, ја подобрува флексибилноста и го намалува ризикот од повреди. 

Подмладете го своето тело и уживајте во ова уникатно искуство!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ