Научете да зборувате Италијански! 98% попуст на online курс за италијански јазик (почетно ниво) од Lead Academy во вредност од 23 498 ден. (379 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

23498 ден.

Попуст

98%

Заштеда

23064 ден.

Преостанато време

Купени: 15

Добивате

Online курс за Италијански јазик- почетно ниво

 • Број на лекции: 42 
 • Времетраење на курсот: 7 часа и 37 минути, распоредени во 42 лекции

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.01.2020 до 15.07.2020
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По успешно завршување на курсот, ќе имате право да добиете потврден сертификат како доказ за вашата нова квалификација. Ова значи дека можете да ја потврдите вашата квалификација преку веб-страната на Lead Academy. Сертификатот може да се добие во PDF верзија по цена од 10 € , или за да добиете сертификат за печатена копија е 29 €.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на info@lead-academy.org

Опис

Без разлика дали сте самоуки или сакате да научите еден јазик повеќе, со овој курс за изучување на италијанскиот јазик, ќе се стекнете со солидно знаење за да станете самоуверени соговорници, кога ќе отидете на вашето следно патување во прекрасната Италија.

Овој сеопфатен курс е совршен начин да ја започнете вашата кариера во областа на италијанскиот јазик. Овој акредитиран курс ќе ви даде конкурентна предност во вашата кариера, правејќи да се издвојувате од сите други апликанти и вработени.

Како еден од водечките даватели на курсеви и најпознатите специјалисти за е-учење преку Интернет, ние сме посветени на тоа да ви го дадеме најдоброто можно образование. Овој курс е креиран од стручни лица во индустријата, за да ви овозможи да учите брзо и ефикасно, и со свое темпо и погодност.

 • Продлабочете ги своите знаења и вештини во одбраната област!
 • Студија на курс што е дизајниран од страна на професионалци во индустријата.
 • Заштедете пари и време проучувајќи го вашето погодно време
 • Имајте пристап до учител кога и да имате потреба
 • Па, за што размислувате! Започнете да ги добивате придобивките со запишување денес!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.