53 ја следат оваа компанија


- 21%

VIVAX Панелна греалка PH-2001 2000W + 1 година гаранција

3800 ден.

2990 ден.

Катeгории:

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност 2000 W
 • 2 степени на моќност
 • Променлив термостат
 • Заштита од прегревање
 • Индикатор на работа
 • Самостоечка со опција за поставување на ѕид
 • Водоотпорна IP24 заштита
 • Алуминиумски греачи елемент
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.