41% попуст на спреј за повеќенаменска употреба IVVD - 40 во вредност од 200 ден. по цена од 119 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

41% попуст на спреј за повеќенаменска употреба IVVD - 40 во вредност од 200 ден. по цена од 119 ден. + бесплатна достава

Цена

119 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

200 ден.

Попуст

41%

Заштеда

81 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 86

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Спреј за повеќенаменска употреба IVVD - 40


Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Добро потресете. Лесно испрскајте врз посакуваниот предел и оставете го да отстои. За најдобра заштита најдобро е спрејот да не го отстранувате.

* Милитража: 333 ml

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

purjak

Ne e IWD-40 tuku IVVD-40...

Член на Grouper од: 27-11-2016

elenaadmin

Ви благодариме за забелешката @purjak, промените се направени во понудата.

Член на Grouper од: 16-05-2017
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ