До 50% попуст масажа по избор: релакс масажа на цело тело, спортска масажа, спортска масажа со вендузи или медицинска масажа со вендузи од Студио за масажа VILIFE

Цена од

400 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

650 ден.

Попуст

38%

Заштеда

250 ден.

Преостанато време

Купени: 8

 • Петар Поп Арсов 35, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 846 222

  v_stojanov@yahoo.com

Добивате

Масажа по избор

Опции на понудата:

Релакс масажа на цело тело 900 ден. 490 ден.
Спортска масажа 800 ден. 490 ден.
Спортска масажа со вендузи 800 ден. 400 ден.
Медицинска масажа со вендузи 650 ден. 400 ден.

Повеќе за масажите можете да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.09.2021 до 31.10.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за мажи и жени
 • Еден корисник може да купи само 1 купон за пакет третмани
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Релакс масажа: oвозможува подобрен проток на витална енергија во телото, но истовремено и подобрена циркулација на крвта, лимфата и меѓуклеточните течности. Сето ова доведува до подобрен метаболизам и размена на материи, што ја прави одлично средство за детоксикација и прочистување на телото

Спортската масажа: овозможува побрзо и поцелосно отстранување на било какви несакани или штетни ефекти поради зголемена физичка активност Масажата е посочена како неопходна за сите спортови и за сите спортисти

Спортска масажа со вендузи: комбинирана масажа со двојна придобивка за вашето здравје

Медицинска масажа со вендузи: медицинскиот ефект на оваа масажа се постигнува со помош на вакум кој врши локално вшмукување на крв и лимфа во кожа од поткожното ткиво со што се напрегнува рефлексното влијаније на крвните садови во внатрешните органи

За компанијата

ВиЛифе е студио за масажа во кое се изведуваат сите видови спортски, медицински и релакс масажи. Водејќи се по нашето главно мото ‘живот без болка’ во просториите се применуваат и терапии за третирање на спортски повреди и постоперативни зафати, како и веќе поставени дијагнози од типот на спондилоза, дискус хернија итн. Она што е најново е проширувањето на делот за убавина односно изведувањето на мадеро терапија и антицелулитни масажи или се она што е потребно за тонирано и затегнато тело.

Сите услуги кои ви ги нудиме ги практикува физиотерапевт со долгогодишни искуство и врвни постигнувања во областа на физиотерапијата, спортската и медицинската рехабилитација. Истите услуги се изведуваат мануелно или со помош на соодветени апарати и помагала наменети за конкретната состојба која се третира.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.