ХОТЕЛ ИЗГРЕВ 5*! Луксузен одмор во Струга (Март-Април-Мај)! 43% попуст на ноќевање со појадок во стандарднa двокреветна соба + користење на СПА центарот во вредност од 2480 ден. (40 €) по цена од 1426 ден. (23 €)

Цена

1426 ден.

Вредност

2480 ден.

Попуст

43%

Заштеда

1054 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 410

 • 6330

  Одведи ме таму

  +389 46 552 590

  reservations@hotelizgrev.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Едно ноќевање со појадок во стандардна двокреветна соба
 • Користење на СПА центар (внатрешен базен, Hammam, сауна, фитнес)

*Понудата не важи за ден 15.02.2020 год. поради максимална исполнетост на сместувачките капацитети

*Пред да го купите купонот задолжително е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во хотелот (во период од 08-16 часот)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.02.2020 до 31.05.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Цените се дадени по лице на база Ноќевање со појадок, користење на СПА центарот (внатрешен базен, Hammam, сауна, фитнес)
 • За закуп на двокреветна соба потребно е да купите 2 купони
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во хотелот (во период од 08-16 часот)
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • Купонот потребно е да го купите и да ја потврдите резервацијата во период од 08-16 часот
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Доплати:
 • За деца  0-7 год. е бесплатно
 • За деца од 7-11.99 год. се доплаќа 50% од цената за возрасен (Плаќање во хотелот)
 • За трето возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа -30% попуст
 • За вечера се доплаќа - 9€ по лице
 • За единечно сместување, односно за престој на само едно лице потребно е да извршите доплата од 713 ден. директно во хотелот
 • Доплатите се прават во хотелот на рецепција
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот период, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Превозот не е вклучен во понудата

Опис

Хотел Изгрев 5*

Поминете незаборавни моменти на брегот на Охридското Езеро во најлуксузниот хотел на Балканот.

Уживајте во прекрасната борова шума, во најубавото изгрејсонце и релаксирајте се во пространиот затворен базен уживајќи во погледот на езерото.

Струга е сместена е во подножјето на планината Јабланица, на североисток од Караорман и на југоисток од Галичица. Лежи во Охридско-Струшката котлина, на северниот брег од Охридското Езеро, непосредно на местото каде се излива реката Црн Дрим од Охридското Езеро. Прекрасната природна околина е тоа што го прави градот да биде толку единствен. Струга е мултикултурен град каде на едно место можете да ги видите сите автентични убавини за Македонија - езеро, планина, река и прекрасна природа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.