11 ја следат оваа компанија


Измазнувачка хидратантна крема со Q10 за мажи

1100 ден.

Шифра:

02169
 • Димитрие Чуповски, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  078 288 504

  bioorganica@jass.com.mk

Опис

За ревитализирачки почеток на денот

 • Содржи исклучително природен парфем со потекло од природни есенцијални масла.
 • Органскиот кофеин, екстрактот од органски гинко и измазнувачките состојки како Коензим Q 10, хијалуронска киселина и екстрактот од морски алги се грижат за машката кожа, овозможувајќи и интензивна хидратација и намалување на брчките, без да ја оставаат кожата масна.

Оваа крема овозможува 3-дневна заштита на вашата брада, ја смирува иритираната кожа и лесно се апсорбира.

Количина: 50ml

Состав:

 • Гинко (Гинко Билоба) - Моќта на ова растение е препознаена во Кина пред повеќе од илјада години. Флавонидите, кои може да се најдат во гинко, се особено важни за кожата. Тие ја штитат од слободните радикали, кои го забрзуваат неговото стареење. Покрај тоа, гинко ја зацврстува кожата и ја прави поцврста, истовремено подобрувајки ја циркулацијата воклетките и со тоа го активира метаболизмот.
 • Кофеин - Кофеинот е причината зошто кафето се смета за стимуланс. Неговата примена во козметиката е важна затоа што го стимулира метаболизмот на кожата и ја подобрува нејзината циркулацијата.

 

Детали за испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.