Дестинација Македонија! Одмор во Маврово (Октомври)! 31% попуст на изнајмување на Вила Бети во Маврово во вредност од 8000 ден. (129 €) по цена од 5500 ден. (89 €)

Цена

5500 ден.

Вредност

7998 ден.

Попуст

31%

Заштеда

2498 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Мавровски мерак, Mavrovo, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078459001

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на цела вила за едно ноќевање

*За повеќе ноќевање потребно е да купите повеќе купони

*Вилата располага со простор за максимум 7 возрасни лица

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.07.2023 до 01.11.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот, потребно е да се информирате за слободни места на 078459001
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Вила Бети се наоѓа веднаш на пат пред рестораните Кристијан и Мавровски Мерак. Куќата опфаќа 100м2 во која има дневна соба на долниот кат заедно со кујна, со голема тераса. На вториот кат има 3 соби, две двокреветни и една спална соба, секоја со посебна тераса. Има два тоалети на долниот и на горниот кат. Греењето е на струја со парно низ цела куќа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.