Забава, задоволство и радост за вашето дете! 50% попуст на изнајмување на простор за детски роденден за два часа во Игротека TwinStars во вредност од 1990 ден. по цена од 990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Забава, задоволство и радост за вашето дете! 50% попуст на изнајмување на простор за детски роденден за два часа во Игротека TwinStars во вредност од 1990 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,990 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1,000 ден.

Купени : 1

 • ТЦ Бисер (бул. Јане Сандански, Аеродром) 1000 Скопје, Македонија

 • 070 386 440

 • agata_giftshop@hotmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 11:00 - 21:00

Добивате

Изнајмување на простор за детски роденден за два часа

 • Покани за гостите
 • Грицки за децата
 • Подарок за славеникот
 • Прскалка за торта
 • Комплет прибор, услуга и сервирање
 • Комплетна анимација со аниматори според желбата и возраста на славеникот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.06.2018 до 31.07.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот задолжително контактирајте ја игротеката за слободен термин
 • Игротеката располага со капацитет за 50 возрасни
 • Термините за прослава на роденден се од понеделник до петок од 17:30 до 19:30 и од 20:00-22:00 ч. Сабота и недела од 12:00 до 14:00, од 14:30 до 16:30, од 17:00 до 19:00 и од 19:30 до 21:30 часот.

Опис

Вистинска ЗАБАВА, ЗАДОВОЛСТВО И РАДОСТ за славеникот и неговите другарчиња.

Игротеката ТвинСтарс е новоотворена игротека во т.ц Бисер, со капацитет од 50 возрасни во внатрешниот дел и неограничен број на дечиња.
Лијана, лавиринт, куќичка, караоке лизгалки, се само дел од содржината која ке го направи вашиот роденден незаборавен.
Новоотворената проширена тераса со капацитет од 100 гости, овозможува организирање на секаков вид на прослави и остварување на сите ваши желби.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ