Професионални WEB решенија! 45% попуст за изработка на професионална WEB страна + Web Hosting за 1 година од Play Digital во вредност од 12 000 ден. по цена од 6590 ден.

Вредност

12000 ден.

Попуст

45%

Заштеда

5410 ден.

Преостанато време

Добивате

Веб Дизајнот вклучува

 • Дизајн на вебсајт
 • Основно мени
 • Почетна страна (За нас, Нашите услуги/Производи)
 • Галерија
 • Контакт форма со локација
 • Линкови до постоечки профили на социјални мрежи
 • Емаил адреси- неограничено
 • Бесплатни консултации

+ Веб хостинг за 1 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.10.2019 до 31.12.2019
 • По купување на купонот потребно е да ја контактирате компанијата на play.digitalads@gmail.com или 075 233 206 за да го започнете процесот на изработка на веб сајтот. Задолжително е испраќање или приложување на купонот за да се започне со изработка на веб сајтот.

Опис

Play Digital ви нуди стратегии од сите области на дигиталниот маркетинг.

 • Веб Дизајн – Нашата агенција ќе го направи вашиот бизнис забележан во дигиталниот свет со користење на генијален дизајн за создавање на бренд со долготрајно влијание.
 • Е – маил маркетинг – E-маил маркетингот е клучен за вашиот бизнис, особено за рентабилност и развој на долготрајни профитабилни односи.
 • E – Commerce – Сакате да се развиете на Интернет? – Добијте го најдоброто непроценливо интерактивно искуство базирано на паметниот дизајн и иновативната технологија. Подготвени сте за да започнете?
 • Консултации за Дигитален Маркетинг – Ние развивме пристап кон оформување дигитални стратегии за нашите клиенти кои резултираат во дефинирање на приоритетни, ефективни решенија кои даваат мерливо враќање на инвестицијата (ROI).
 • Google Adwords i DIsplay Network реклами – Плати по Клик Менаџментот има инстант влијание и му дава на вашиот бренд многу поголем дофат и изложеност како резултат на изложеноста на првата страна на интернет пребарувачите.
 • Менаџмент на социјални медиуми – Менаџментот на содржината на Социјалните Медиуми ги гради заедниците, го инспирира ангажманот и го зголемува рангот преку креирање и споделување на квалитетни, релевантни информации.
 • Маркетинг на социјални медиуми – Ефективна стратегија на социјалните мрежи може да му помогне на вашиот бизнис да расте, да го одржи вашето социјално присуство и да се поврзете со публиката.
 • SEO – Нашите сервиси за оптимизација вклучуваат: Органско пребарување, On-Page SEO, Off-Page SEO, градење на линкови, истражување на клучни зборови / стратегија и извештај за активности.

Play Digital ви нуди и услуги од областа на графичкиот дизајн и професионално фотографирање на вашите производи.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.