1 ја следи оваа компанија


Jacobs Intenso | Nespresso

240 ден.

  • Скопје, North Macedonia

    Одведи ме таму

    070279269

    info@e-horeca.mk

Опис

Број на капсули: 10 

Интензитет: 10 

Детали за испорака

За компанијата

E-Horeca.mk е најголемата електронска продавница за кафе во Македонија

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.