Нови вкусови за големи гурмани! До 55% попуст на јадење или десерт по избор: пилешко во кари, пил салтимбока, веге тортиља, фреш салата или панакота во Lounge Bar Tasty

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

100 ден.

Попуст

21%

Заштеда

21 ден.

Купени: 132

 • ул.Св.Кирил и Методи бр.56 б (спроти Цветен пазар)

  Одведи ме таму

  070 333 915

  loungebar.tasty@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Пилешко во кари 250 ден. 149 ден.
Пил салтимбока 250 ден. 149 ден.
Веге тортиља 160 ден. 99 ден.
Фреш Салата 180 ден. 99 ден.
Панакота десерт 100 ден. 79 ден.

*Состав на јадењата погледнете во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.03.2019 до 15.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Состав на јадењата:

 • Пилешко во кари – пилешки стек, печурки, хопла, кари, ориз, зачини
 • Пилешка салтимбока – пилешки стек, хопла, говедска пршута, зачини, ориз
 • Веге тортиља – салата, мешан зеленчук, павлака, помфрит
 • Фреш Салата – рукола, морков, цвекло, семки од сончоглед, тиква, лен и дресинг
 • Панакота – сладок кремаст италијански десерт

Повелете во новоотворениот Lounge Bar Tasty и уверете се дека тоа е вистинското место за да ги пробате највкусните оброци!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.