Нови вкусови за големи гурмани! До 52% попуст на јадење по избор: паста базилико помодоре, пилешко во зеленчук, пилешко рижото, веге рижото Ал Верде или панакота во Lounge Bar Tasty

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

100 ден.

Попуст

21%

Заштеда

21 ден.

Купени: 96

 • ул.Св.Кирил и Методи бр.56 б (спроти Цветен пазар)

  Одведи ме таму

  070 333 915

  loungebar.tasty@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Паста Базилико Помодоре 200 ден. 99 ден.
Пилешко во зеленчук 250 ден. 119 ден.
Пилешко рижото 240 ден. 119 ден.
Веге рижото Ал Верде 220 ден. 119 ден.
Панакота десерт 100 ден. 79 ден.

*Состав на јадењата погледнете во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.02.2019 до 25.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Состав на јадењата:

 • Паста Базилико Помодоре – пелат, босилок, зачини
 • Пилешко во зеленчук – пилешки стек, зеленчук, соја сос
 • Пилешко рижото – ориз, стек, пармезан, зачини
 • Веге рижото Ал Верде – ориз, зеленчук, пармезан, зачини
 • Панакота – сладок кремаст италијански десерт

Повелете во новоотворениот Lounge Bar Tasty и уверете се дека тоа е вистинското место за да ги пробате највкусните оброци!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.