До 40% попуст на јадење по избор: шопска салата, пица капричиоза или даска со мешана скара, фурнаринки и помфрит во Етно Ресторан Рибилимус

Цена од

79 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

120 ден.

Попуст

34%

Заштеда

41 ден.
 • Ribilimuss Eliten Etno Restoran, Gluvo, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078736136

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Шопска салата 120 ден. 79 ден.
Пица Kапричиоза 370 ден. 249 ден.
Даска со мешана скара, фурнаринки и помфрит 2,000 ден. 1,200 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.08.2021 до 29.10.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

На само 11км од градскиот метеж низ Скопје се наоѓа Рибилимус-Елитен Етно-Ресторан кој ви нуди топол амбиент, вкусна храна, (хармоника) по ваша желба и бесплатна прошетка до Манастирот Св.Атанасиј во с. ГЛУВО и македонскиот Холивуд а тоа е Глувовуд, по што сме трети во свет! Тел. За контакт 078736136

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.