#СкопјеГурман! Да ги поместиме границите со среќа и позитивна атмосфера! До 37% попуст на јадење и десерт по избор: капричиоза, бургер + помфрит, цезар салата, чикен тако или торта во Ресторан Umbrella ГТЦ

Цена од

69 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

100 ден.

Попуст

31%

Заштеда

31 ден.

Купени: 150

 • Kej 13-ti Noemvri, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 800 800

  contact@umbrella.mk

Добивате

Опции на понудата:

Капричиоза 200 ден. 129 ден.
Бургер + помфрит 270 ден. 169 ден.
Цезар салата 220 ден. 139 ден.
Чикен Тако 160 ден. 109 ден.
Шампањ торта со овошје (кајсија/вишна) 100 ден. 69 ден.
Скопско 0.33l (1+1 гратис) 90 ден.

*Повеќе за составот може да погледнете во делот Опис

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.06.2019 до 20.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребна е претходна резервација на телефон 072 800 800
 • Понудата важи за во ресторанот, не важи за носење
 • Понудата важи секој ден од 14:00 до 21:00 часот, освен недела.
 • При нарачката на храната во ресторанот потребно е да нагласите дека сте со Grouper купон со цел евиденција во системот на компанијата, во спротивно ќе се наплати редовната цена од менито.

Опис

Состав на јадењата:

 • Капричиоза: моцарела, полпа доматен сос, шунка, печурки
 • Бургер + помфрит: 100% говедско месо, лепче, марула, кромид, домат, сос, пофрит
 • Цезар салата: марула, домати, месо од пилешки гради, сланина, пармезан, кубети, цезар прелив
 • Чикен Тако: пилешко месо, доматна салса, павлака, кашкавал

Ние сме тимот на Амбрела, млади и храбри луѓе, некои од нас имаат пречки во развојот, но тоа не не спречува да работиме вредно и посветено за да ја обезбедиме својата егзистенција.

Нашата пречка не се состои во нашата попреченост, туку во средината која постојано ни поставува бариери. Нашите права не се привилегија и луксуз, туку должност на општеството во кое живееме. Нашата мисија е скромна, но без Вашата поддршка ние не можеме да ги оствариме! Обезбедување на лична егзистенција и подигнување на целокупната јавна свест за надминување на бариерите кон различностите.

Ние немаме посебни потреби и покрај тоа што сме различни, потребите ни се исти.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.