Највкусните јадења во Скопје! 30% попуст на јадење по избор: растурен свински ражнич или десерт панакота во Гостилница Дома

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

80 ден.

Попуст

26%

Заштеда

21 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Опции на понудата:

Десерт Панакота 80 ден. 59 ден.
Растурен свински ражнич (600 гр.) 250 ден. 169 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 13.05.2019 до 31.05.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Понудата важи од понеделник до петок
  • Задолжителна е претходна резервација
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Гостилница Дома се наоѓа на источниот дел од Скопје на само 13км од центарот на градот во нас.Илинден.

Гостилницата плени со амбиент во дрво и камен, две летни тераси, две ВИП простории и просторија за организирана прослава.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.