#СкопјеГурман! Комбинација на фантастични вкусови! До 54% попуст на јадење по избор: скарa, капричиоза, дурум, AGA бургер + лименка Coca cola, похована даска или десерт по избор во AGA Food & Coffee

Цена од

89 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

150 ден.

Попуст

41%

Заштеда

61 ден.

Купени: 8

Добивате

Опции на понудата:

АGA похована даска 500 ден. 350 ден.
Порција палачинки + Coca Cola или вода 180 ден. 89 ден.
Пица Нутела + Coca Cola или вода 280 ден. 149 ден.
Вафла + Coca Cola или вода 180 ден. 89 ден.
Шарска плескавица (телешка) + помфрит + салата 230 ден. 129 ден.
Ќебап + помфрит + салата 230 ден. 129 ден.
Похован стек + помфрит + салата 230 ден. 129 ден.
Плескавица (телешка) + помфрит + салата 230 ден. 129 ден.
Пилешки копан (без коска) + помфрит + салата 230 ден. 129 ден.
Пилешка шницла + помфрит + салата 230 ден. 129 ден.
Пилешки ражнич + помфрит + салата 230 ден. 129 ден.
AGA Бургер + лименка Coca cola 280 ден. 129 ден.
Порција DURUM + лименка Coca cola 210 ден. 129 ден.
Пица Капричиоза (30cm.) 150 ден. 99 ден.

*Понудата jадење и пијалок по избор не важи за недела, за другите денови важи од 15:00 до 18:00 часот

*Состав на јадењата погледнете во делот Опис

*Со скарата ви следува пијалок во избор (Coca cola или вода)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 05.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи и за носење и за во ресторанот

Опис

Состав на јадењата:

AGA Бургер

 • 250гр. телешка плескавица
 • Салата
 • Помфрит
 • Сосови

Порција DURUM

 • Пилешки стек
 • Тортиља
 • Салата
 • Сосови

АGA похована даска:

 • 4 пирошки
 • порција печурки
 • 2 парчиња похован кашкавал
 • пилешки прсти 1/2 кг.
 • 8 парчиња зденки

Состав на десертите:

 • Порција палачинки (2 палачинки со крем и банана)
 • Пица Нутела (пица тесто, крем нутела и овошје)
 • Вафла (мед и ореви или крем и ореви)

*Пијалокот по избор вклучува: Coca Cola или вода

Уживајте во добро друштво и храна во новоотворениот ресторан!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.