До 32% попуст на јадење по избор + помфрит: багет со пилешко, веге багет, хамбургер + сок по избор и дурум со пилешко во Bagetteria de'Minut (важи и за носење)

Цена од

75 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

100 ден.

Попуст

25%

Заштеда

25 ден.

Купени: 242

 • ул.Цветан Димов 78-110 (до Ледиком), Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 2630 100

  muhamedali-m@live.com

Добивате

Опции на понудата:

Багет со пилешки парчиња + помфрит 120 ден. 85 ден.
Веге багет + помфрит 100 ден. 75 ден.
Хамбургер + помфрит + сок (по избор) 140 ден. 95 ден.
Дурум со пилешки парчиња + помфрит 140 ден. 95 ден.

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.06.2019 до 31.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во ресторанот и за носење

Опис

Состав на јадењата:

 • Багет со пилешки парчиња + помфрит - пилешко месо, салата, варени јајца, сос по избор (благ/лут) и помфрит
 • Веге багет + помфрит - варени јајца, кашкавал, салата, сос по избор (благ/лут) и помфрит
 • Хамбургер + помфрит + сок (по избор) - плескавица, салата, сос по избор (благ/лут), помфрит, сок (кока кола, фанта, пепси и др)
 • Дурум со пилешки парчиња + помфрит - пилешко месо, салата, сос по избор (благ/лут), помфрит

Белгиски ресторан во Скопје кој ќе ве изненади со прекрасниот вкус. Пробајте и уверете се!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.