#СкопјеГурман! До 52% попуст на пица капричиоза, цезар салата, пилешки прсти, карбонара шпагети или палачинка Bien во Ресторан Bien

Цена од

59 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

100 ден.

Попуст

41%

Заштеда

41 ден.

Купени: 176

Добивате

Опции на понудата:

Цезар Салата 170 ден. 99 ден.
Пилешки Прсти 200 ден. 129 ден.
Карбонара Шпагети 230 ден. 99 ден.
Палачинка Bien 100 ден. 59 ден.
Пица Капричиоза 240 ден. 119 ден.
Скопско 0.5l (1+1 гратис) 90 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купоните можат да се користат од понеделник до сабота од 10:00-20:00ч.

Опис

 • Цезар Салата (марула, кубети, пилешки стек, дресинг и балсамико крем)
 • Пилешки Прсти (250 грама)
 • Шпагети карбонара
 • Палачинка Bien (банана, нутела, плазма, шлаг)
 • Пица Капричиоза
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.