#СкопјеГурман! До 53% попуст на мешана скара за 4 лица + помфрит, стек во сос од бадеми и кикирики, свинско филе во салтим бока сос + компир, пилешко Налеј или панакота во Гостилница Налеј

Цена од

59 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

80 ден.

Попуст

26%

Заштеда

21 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 446

 • Бул. Јане Сандански 118

  Одведи ме таму

  02 2450 590; 078 801 989

Добивате

Опции на понудата:

Мешана скара за 4 лица: шарска, стек, свинско и колбас + помфрит 800 ден. 380 ден.
Стек во сос од бадеми и кикирики + помфрит 200 ден. 139 ден.
Свинско филе во салтин вока сос + пекарски компир 350 ден. 239 ден.
Пилешко Налеј 200 ден. 139 ден.
Панакота 80 ден. 59 ден.
Скопско 0,5l (1+1 гратис) 80 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 31.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Понудата не важи за четврток, петок и сабота после 20:00 часот

Опис

Состав на јадењата:

 • Мешана скара за 4 лица: шарска, стек, свинско и колбас + помфрит
 • Свинско филе во салтин вока сос (пршута и коњак) + пекарски компир
 • Пилешко Налеј (пилешко, пршута, коњак)
 • Панакота (сладок кремаст италијански десерт)

Гостилница Налеј е прекрасно место каде можете да уживате во вкусна храна подготвена од вистинските гурмани, во пријатна атмосфера. 
Лоцирана во срцето на Аеродром, во близина на T.Ц Бисер, спроти Веро Маркет, Гостилница Налеј е место во кое можете да се впуштите во прекрасните вкусови на одлично подготвена скара или пак јадења од традиционалната кујна. 
Ако барате место каде храната ќе ја доживеете со сиот нејзин интензитет, ако барате место каде вашите сетила ќе доживеат комплетно задоволство, тогаш уживајте во вкусовите подготвени од вистинските гурмани во Гостилница Налеј!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.