Недела на храна #СкопјеГурман! До 31% попуст на јадење по избор: дурум или донер + ајран или кока кола по избор (0.5 l.) од Delibox

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! До 31% попуст на јадење по избор: дурум или донер + ајран или кока кола по избор (0.5 l.) од Delibox

Цена

105 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

150 ден.

Попуст

30%

Заштеда

45 ден.

Купени : 154

 • ул. 27 Март, Скопје 1000 Скопје, Македонија

 • 02 3154 206

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 00:00

Добивате

Јадење по избор:

 • Дурум + ајран или кока кола (0.5 l.), цена: 180 ден. 125 ден.
 • Донер + ајран или кока кола (0.5 l.), цена: 150 ден. 105 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.06.2017 до 20.07.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за во ресторанот и "за носење"
 • Понудата може да се користи на двете локации: ул. 27 Март (кај македонска пошта) и ул. Гоце Делчев бр.1 (спроти ТЦ Мавровка)

Опис

Во строгиот центар на градот Скопје, на две локации можете да пробате вистински спој на ориентални вкусови. Во Delibox одберете го омиленото јадење, дурум или донер искомбинирано со пијалок по желба и препуштете се на неодоливото задоволство на азиската кујна.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ