#СкопјеГурман! 35% попуст на јадење или десерт по избор: рижото, цезар салата, капричиоза, пилешко во кари сос, палачинка или вафла во Get Caffe во Аеродром и Кисела Вода

Цена од

97 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

150 ден.

Попуст

35%

Заштеда

53 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 890

 • Get Caffe Аеродром, 23 Oktomvri, Skopje Statistical Region, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 240 0501

  contact@getcaffe.mk

 • Get Caffe Кисела Вода, Skopje Statistical Region, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 277 7457

  contact@getcaffe.mk

Добивате

Опции на понудата:

Рижото Примавер (локација: Аеродом) 230 ден. 149 ден.
Пилешко рижото (локација: Аеродом) - Распродадено 230 ден. 149 ден.
Цезар салата (локација: Аеродом) - Распродадено 210 ден. 136 ден.
Капричиоза - Jumbo (локација: Аеродом) - Распродадено 580 ден. 377 ден.
Пилешко во кари сос (локација: Аеродом) - Распродадено 240 ден. 156 ден.
Get Snickers палачинка (локација: Аеродом) 150 ден. 97 ден.
Нутела вафла (локација: Аеродом) - Распродадено 180 ден. 117 ден.
Рижото Примавер (локација: Кисела Вода) 230 ден. 149 ден.
Пилешко рижото (локација: Кисела Вода) - Распродадено 230 ден. 149 ден.
Цезар салата (локација: Кисела Вода) - Распродадено 210 ден. 136 ден.
Капричиоза - Jumbo (локација: Кисела Вода) - Распродадено 580 ден. 377 ден.
Пилешко во кари сос (локација: Кисела Вода) - Распродадено 240 ден. 156 ден.
Get Snickers палачинка (локација: Кисела Вода) - Распродадено 150 ден. 97 ден.
Нутела вафла (локација: Кисела Вода) - Распродадено 180 ден. 117 ден.
Скопско 0.33l (1+1 гратис) 80 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 07.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Почуствувајте ја магијата на гастрономското искуство во Get Caffe Lounge Bar

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.