#СкопјеГурман! До 63% попуст на јадење по избор: свинско филе (бифтек) + гарнир, мешана скара или баклава во Гостилница Ka

Цена од

69 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

80 ден.

Попуст

14%

Заштеда

11 ден.

Купени: 49

 • Булевар Митрополит Теодосиј Гологанов бр.32б, Skopje Statistical Region, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 3214 350 / 075 278 617

Добивате

Опции на понудата:

Свинско филе (бифтек) + гарнир 800 ден. 300 ден.
Мешана скара за 6 лица (уштипци, топчиња, пилешки прсти, сланина, вешалица, тиквици, помфрит) 1,500 ден. 990 ден.
Баклава (две парчиња) 80 ден. 69 ден.
Скопско 0.5l (1 + 1 гратис) 80 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.06.2019 до 10.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за ресторанот, не важи за носење

Опис

Во центарот на Скопје ви нудиме најквалитетна скара, печена на ќумур, топол амбиент збогатен со камин на дрва и врвна услуга за вашето задоволство. 
16 години подготвуваме храна за Вашиот дом.

ДОБАР АПЕТИТ !!!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.