Откријте вкусни локални специјалитети! 35% попуст на неготинска пита + мешана салата + сок по избор од Хотел Хавана, Неготино во вредност од 320 ден. по цена од 208 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Откријте вкусни локални специјалитети! 35% попуст на неготинска пита + мешана салата + сок по избор од Хотел Хавана, Неготино во вредност од 320 ден. по цена од 208 ден.

img

Цена

208 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

320 ден.

Попуст

35%

Заштеда

112 ден.

Купени : 3

 • Havana Pool, Negotino

 • 043 608 100

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Неготинска пита + мешана салата + сок по избор


Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.10.2018 до 01.12.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи за носење
 • Пожелна е претходна резервација.

Опис

Уживајте во пријатен амбиент!

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ