Неодолива комбинација на вкусови! До 41% попуст на јадење по избор: бургер, паста, пилешко во бел сос, клуб сендвич или палачинка во Infinity Lounge Bar

Цена од

59 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

100 ден.

Попуст

41%

Заштеда

41 ден.

Купени: 42

 • Ул. Мариовска бр.1, Скопје - Кисела Вода

  Одведи ме таму

  075 218 334

Добивате

Опции на понудата:

Солена палачинка со шунка 110 ден. 79 ден.
Клуб сендвич со шунка 120 ден. 79 ден.
Laserhunt бургер + помфрит 180 ден. 129 ден.
Infinity бургер + помфрит 190 ден. 129 ден.
Паста Македонија 180 ден. 119 ден.
Пилешко во бел сос + помфрит 180 ден. 119 ден.
Палачинка со крем 100 ден. 59 ден.

*Состав на јадењата може да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.01.2020 до 15.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за во ресторанот, не важи за носење

Опис

Состав на јадењата:
 • Infinity crispy бургер (500гр) - поховано пилешко, марула, домати, кромид, кари сос, помфрит
 • Клуб сендвич со шунка (300гр) - тост лепче, павлака, кашкавал, краставица, домат, шунка, помфрит
 • Паста Македонија - сос од домати, лук, сирење, босилок
 • Laserhunt бургер - плескавица, марула, домат, кромид BBQ сос, помфрит
Infinity Cocktail Lounge & Sports Bar располага со голем капацитет, нуди богато мени со превкусна храна, пијалаци и коктели за сечиј вкус.
Направете го вистинскиот избор, а останатото препуштете ни го на нас.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.