Уживајте во пријатен оброк! До 47% попуст на јадење по избор: пилешко качаторе, пилешко во зеленчук, пилешко рижото, паста кватроформаџи, паста арабијата или палачинка со нутела и плазма во Lounge Bar Tasty

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

150 ден.

Попуст

34%

Заштеда

51 ден.

Купени: 26

 • ул.Св.Кирил и Методи бр.56 б (спроти Цветен пазар)

  Одведи ме таму

  070 333 915

  loungebar.tasty@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Пилешко качаторе 250 ден. 149 ден.
Пилешко во зеленчук 250 ден. 149 ден.
Паста кватроформаџи 220 ден. 129 ден.
Паста арабијата 220 ден. 129 ден.
Рижото пилешко 240 ден. 139 ден.
Палачинка нутела и плазма 150 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.07.2019 до 25.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Состав на јадењата:

 • Пилешко качаторе - пилешки стек, сланина, печурки, доматен сос, ориз, зачини
 • Пилешко во зеленчук - пилешки стек, зеленчук, соја сос
 • Паста кватроформаџо - моцарела, рокфорд, пармезан, бри
 • Паста арабијата - пелат, феферони, маслинки, лук, магдонос
 • Рижото пилешко - ориз, стек, пармезан, зачини
 • Палачинка нутела и плазма - сладок десерт 

Повелете во Lounge Bar Tasty и уверете се дека тоа е вистинското место за да ги пробате највкусните оброци

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.