#СкопјеГурман! До 55% попуст на јадење или десерт по избор: скара, бургер, ражнич, ребро или палачинка во Меана Грош

Цена од

49 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

90 ден.

Попуст

46%

Заштеда

41 ден.

Купени: 440

 • Meana Gros, Nikola Rusinski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  077973155, 023080086

Добивате

Опции на понудата:

Мешана скара за 4 лица (колбас, вешалица, стек, ребро) 800 ден. 390 ден.
Бургер А la Grosh (300гр) + гарнир 210 ден. 119 ден.
Ражнич А la Grosh (350гр) + гарнир 350 ден. 159 ден.
Ребро (280гр) + гарнир 170 ден. 99 ден.
Палачинка со крем и банана 90 ден. 49 ден.
Скопско (1+1 гратис) 90 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 10.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација минимум 1 час пред одење во ресторанот
 • При нарачката на храната во ресторанот потребно е да нагласите дека сте со Grouper купон со цел евиденција во системот на компанијата, во спротивно ќе се наплати редовната цена од менито
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Понудата не важи за петок и сабота после 20:00 часот

Опис

Каде што звуците на староградската музика се преплетуваат во прекрасниот македонски амбиент вкусете ги прекрасните традиционални домашни специјалитети.

Повелете во Меана Грош!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

miki_chege

zemavme kuponi za dve daski i ni velat ne mozelo dva kupna za meso da iskoristat vo edno sedenje, potoa ako sme dvajca smeeme samo dva kupona za pivo da zememe, a ako sme 4-ca sme smeele 4. Pa potoa ni velat ako nemate zemeno kuponi a sednete ne smeete na lice mesto da kupite kuponi tuku moralo predhodno. A nisto od ova ne e navedeno vo uslovi, A i daskata ne bese nisto posebno, i ne vredi ni denar poveke od toa sto e, 800 den za taa daska apsolutno ne vredi a i 400 e onaka. Taka da ne bi sednal poveke tamu od celoto ponasanje sto go imav od strana na personalot

Член на Grouper од: 20-01-2011

frosina

Здраво, Ви благодариме за забелешката и споделеното искуство со нас. Секогаш се трудиме се да биде во најдобар ред и да ги наведуваме сите потребни услови во понудите. Се извинуваме поради настанатата ситуација која е пренесена до нашиот агент веднаш по контактот со вас. Доколку имате било какви забелешки или прашања ве охрабруваме да ни пишете на support@grouper.mk

Член на Grouper од: 17-11-2017
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.