#СкопјеГурман! До 45% попуст на јадење или десерт по избор: скара, пилешки прсти + помфрит, телешка чорба, цезар салата, палачинка со крем и банана или џем во Ресторан Капка

Цена од

59 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

100 ден.

Попуст

41%

Заштеда

41 ден.

Купени: 65

Добивате

Опции на понудата:

Mешана скара за 4 лица 650 ден. 360 ден.
Телешка чорба 100 ден. 59 ден.
Пилешки прсти + помфрит 150 ден. 109 ден.
Цезар салата 150 ден. 99 ден.
Палачинка со крем и банана или џем 80 ден. 49 ден.
Скопско 0.5l (1+1 гратис) 70 ден.

*Со купување на купон добивате 20% попуст на чаша Стоби вино директно во ресторанот

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Услови

  • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 15.07.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација за повеќе од 6 лица
  • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
  • Појадокот се служи до 12 часот

Опис

Повелете во новоотворениот Ресторан Капка и пробајте ги вкусните специјалитети во мирно опкружување и пријатна атмосфера. 

Ресторан Капка ве очекува!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.