До 47% попуст на јадење по избор: пилешко со зеленчук, пилешко рижото, цезар салата, капричиоза или топло-ладно во Италијански ресторан Tilia

Цена од

69 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

130 ден.

Попуст

47%

Заштеда

61 ден.

Преостанато време

Купени: 165

 • Даме Груев 18, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

Добивате

Опции на понудата:

Паста Болоњезе 250 ден. 149 ден.
Пилешко со зеленчук 260 ден. 169 ден.
Пилешко рижото 220 ден. 159 ден.
Цезар салата 200 ден. 139 ден.
Пица капричиоза 250 ден. 169 ден.
Топло-ладно 130 ден. 69 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.08.2020 до 31.10.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • При нарачката на храната во ресторанот потребно е да нагласите дека сте со Grouper купон со цел евиденција во системот на компанијата, во спротивно ќе се наплати редовната цена од менито
 • Кујната на ресторанот работи до 22 часот  
 • Понудата важи само за ресторанот, не важи за "носење"

Опис

Повелете во италијански ресторан Tilia и вкусете ги најдобрите специјалитети во градот.

Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.