Уживајте во пријатен оброк! До 41% попуст на јадење по избор: рижото ал верде, паста фунги, пилешко во зеленчук, пилешки прсти а во Lounge Bar Tasty

Цена од

120 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

200 ден.

Попуст

40%

Заштеда

80 ден.

Купени: 61

 • ул.Св.Кирил и Методи бр.56 б (спроти Цветен пазар)

  Одведи ме таму

  070 333 915

  loungebar.tasty@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Рижото ал верде 220 ден. 130 ден.
Паста фунги 200 ден. 130 ден.
Пилешко во зеленчук 250 ден. 160 ден.
Пилешки прсти 200 ден. 120 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.09.2019 до 15.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Состав на јадењата:

 • Рижото ал верде - ориз, зеленчук, пармезан, зачин
 • Паста фунгу - макарони, печурки, пармезан, зачин
 • Пилешко во зеленчук - пилешко месо, зеленчук, соја сос, магдонос, зачин
 • Пилешки прсти - пилешко месо, сос х2

Повелете во Lounge Bar Tasty и уверете се дека тоа е вистинското место за да ги пробате највкусните оброци

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.