До 52% попуст на јадење по избор: цезар салата, пилешко со кари и ориз, ќофте во сос и пире или плескавица во Градска кафеана Визба

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

180 ден.

Попуст

51%

Заштеда

91 ден.

Купени: 146

Добивате

Опции на понудата:

Цезар салата 180 ден. 89 ден.
Пилешко со кари и ориз 180 ден. 99 ден.
Ќофте во сос и пире 150 ден. 89 ден.
Плескавица Визба 250 ден. 119 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.04.2019 до 30.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи до 20:00ч
 • Задолжителна е предходна резервација

Опис

Состав на јадењата:

 • Плескавица Визба (свежо јунешко мелено месо, кашкавал, сланина, кајмак, печурки, гарнир)
 • Пилешко со кари (пилешко месо, кари сос, ориз, салата)
 • Кофте во сос (ќофтиња од јунешко мелено месо, компир пире, доматен сос) 
 • Цезар салата (пилешко месо, марула, домат, пченка, кубети, пармезан, дресинг, крем балсамико) 

Новоотворениот ресторан „Визба“ (поранешен Балкан) се наоѓа во центарот на градот веднаш до Европскиот универзитет. Ресторанот располага со капацитет од 150 гости и е погоден за организирање на приватни забави.  

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.