До 41% попуст на јадење по избор: XXL плескавица, XXL пилешки увијач или растурен ражнич во "Гостилница XXL" во вредност од 220 ден. по цена од 129 ден.

РАСПРОДАДЕНО

До 41% попуст на јадење по избор: XXL плескавица, XXL пилешки увијач или растурен ражнич во "Гостилница XXL" во вредност од 220 ден. по цена од 129 ден.

Цена

129 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

220 ден.

Попуст

41%

Заштеда

91 ден.

Купени : 255

 • бул. Јане Сандански бб - Т.Ц. Бисер Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2452 388

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Јадење по избор:

 • XXL плескавица - 450гр. + гарнир помфрит (во вредност од 210 ден.)
 • ХХL пилешки увијач - 450гр + гарнир помфрит (во вредност од 220 ден.)
 • Растурен ражнич по избор пилешки или свински - 400гр + гарнир помфрит (во вредност од 200 ден.)
 • Состојки на плескавицата: 10 ќебапи, сланина, печурки, кашкавал и вешалица
 • Состојки на увијачот: пилешко месо, сланина и кашкавал
 • Состојки на растурениот ражнич: месо, печурки и кромид

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.04.2017 до 12.05.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Купонот важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Понудата може да се користи само во работни денови (понеделник до петок)
 • Понудата не важи за 1-ви Мај

Опис

Големо уживање за сите гурмани!

Гостилница XXL има пријатна атмосфера и префинет избор на храна. Гостилницата располага со капацитет за 140 гости во надворешниот простор и 80 гости во внатрешниот. Одлично место за организирање на различни прослави...веридби, крштевки, матурски и прослави по други поводи. Исто така гостилницата нуди и кетеринг услуги по најниски цени.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Dushica

Како и милион пати до сега, вреди за секој денар.

Член на Grouper од: 26-01-2011
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ