Вкусен ручек или вечера за двајца! До 73% попуст на Парис вегетаријански шашлик или Парис ајфелова кула шашлик со месо + прилог + тортиља во ресторан Парис

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

550 ден.

Попуст

73%

Заштеда

401 ден.

Купени: 53

Добивате

Опции на понудата:

Парис ајфелова кула шашлик со месо 550 ден. 149 ден.
Парис вегератијански шашлик 350 ден. 149 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 22.01.2019 до 08.03.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Купонот важи само за во ресторанот, не важи за носење

Опис

Состав на јадењата:

  • Парис ајфелова кула шашлик со месо (500 гр.): свинско филе, пилешко месо, мелен колбас + пекарски компир + два соса
  • Парис вегератијански шашлик (500 гр.): тиквица, модар патлиџан, пиперка, кромид, домати, + помфрит + два соса

Искористете ја оваа можност и дојдете во ново отворениот Ресторан "Paris", со инспирација од Градот на светлината, со идеја да се пренесе дел од духот на овој прекрасен град во нашето Скопје!

Уживајте во вкусна храна подготвена од врвни мајстори и во одличниот амбиент.

Повелете!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.