Посети го Охрид (Март-Април)! До 54% попуст на ноќевање со појадок за денови по избор + користење на СПА во Хотел Royal View

img

Цена од

1220 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2660 ден.

Попуст

54%

Заштеда

1440 ден.

Преостанато време

Купени: 182

 • Ул. Јане Сандански бр. 2, 6000 Охрид

  Одведи ме таму

  046 263 072; 078 263 072

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање со појадок + СПА за денови по избор
 

Опции на понудата:

Едно BB ноќевање + СПА (недела-четврток) 2,660 ден. (43 еур)
1,220 ден. (20 еур)
Едно BB ноќевање + СПА (петок-сабота) 2,660 ден. (43 еур)
1,420 ден. (23 еур)

*Понудата се однесува за закуп на двокреветна соба (за минимум 2 лица)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.01.2023 до 30.04.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби во хотелот преку емаил или телефон
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Доаѓање во хотелот е по 14.00 часот, а заминување не подоцна од 11.00 часот
 • Понудата се однесува за закуп на двокреветна соба (за минимум 2 лица)
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • За деца  0-3,99 год. сместувањето е бесплатно
 • За деца од 4-9,99 год. се доплаќа 900 ден. од ноќевање (со појадок) директно во хотелот
 • За деца од 9,99 се доплаќа 1200 ден во трокреветна соба (со појадок) директно во хотелот
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето

Опис

Хотел Royal View се наоѓа во центарот на Охрид на самиот брег на Охридското езеро, 5 минути од стариот дел на градот. Без разлика дали доаѓате за одмор, состаноци или конференции, Хотел Royal View овозможува професионална и брза услуга. Сите соби се опремени со удобен модерен мебел, сопствена бања, фен, кабловска телевизија и балкон. 

Низ целиот хотел има бесплатна Wi-Fi конекција за сите Ваши бежични уреди. Нашиот ресторан располага со избор од домашни и интернационални јадења. Во самиот хотелски комплекс се наоѓа Steve's Coffee House каде имате избор од над 50 видови кафиња.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.