Најдете одговор на стрес, депресија и зависности! 46% попуст на 30 минутна сеанса за јасновидство и психоконсултација од страна на парапсихолог – Д-р по психологиja и jaсновидец Звездана Георгиева во вредност од 1300 ден. по цена од 699 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Најдете одговор на стрес, депресија и зависности! 46% попуст на 30 минутна сеанса за јасновидство и психоконсултација од страна на парапсихолог – Д-р по психологиja и jaсновидец Звездана Георгиева во вредност од 1300 ден. по цена од 699 ден.

Цена

699 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,300 ден..

Попуст

46%

Заштеда

601 ден..

Купени : 1

  • ул.Јури Гагарин 54/5/2-4

  • 075 688 588

  • zvezdnabg@gmail.com

  • Работно Време:

    Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

30 минутна сеанса за јасновидство и психоконсултација


Услови

  • Купонот може да се искористи од 29.11.2018 до 22.02.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжително закажување на термин
  • Доколку имате прашања за други личности, потребно е да носите нивна фотографија

Опис

Звездана Георгиева завршила психоанализа на Меѓународниот славјански институт во Москва. Магистар е по социјална и трудова психолгија, меѓународно трговско право, сметководство и контрола. Подоцна се запишала на клиничка психологија во Русија, а сега е магистар на Универзитетот во Калифорнија по парапсихологија. Автор е на многу публикации и 25 години организира предавања за излекувањето на духот. Нејзините услуги ги користеле многу бугарски политичари и влијателни луѓе од американската политичка сцена. На нејзиниот список со клиенти има и актери, пејачи и спортисти.

Во родната земја, Бугарија го предвидела враќањето на царот Симеон Саксобурготски уште во 1995 година по 50 години бегство, падот на Бојко Борисов и востановувањето на новата влада на Орешарски. Со прецизност го предвидела падот на Елцин и почетокот на ерата на владеењето на Путин. Работела и како советник во Владата на Станишев, односно во кабинетот на министерот за труд и социјална политика.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.