29% попуст на каиш-градник за куче со боја по избор + бесплатна достава во вредност од 350 ден. по цена од 249 ден.

РАСПРОДАДЕНО

29% попуст на каиш-градник за куче со боја по избор + бесплатна достава во вредност од 350 ден. по цена од 249 ден.

Цена

249 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

350 ден.

Попуст

29%

Заштеда

101 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Јаже за куче во боја по избор:

 • Розева
 • Црвена
 • Жолта
 • Сина
 • Портокалова
 • Виолетова
 • Зелена

Детални карактеристики можете да најдете во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Поради попис и Новогодишни празници сите пратки ќе се испорачуваат по 05.01.2018.

Опис

Карактеристики на производот:

 • каиш со градник за кучиња
 • Мека рачка за удобно држење
 • Лесно прикачување на каиш за градникот
 • Должина на каиш 50cm
 • Дебелина на каиш: 0,5cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.