JBL Clip 3 Водоотпорен пренослив Bluetooth звучник во боја по избор + 1 година гаранција

3290 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

Бела 3,290 ден.
Жолта 3,290 ден.
Зелена 3,290 ден.
Кремова 3,290 ден.
Розова 3,290 ден.
Сина 3,290 ден.
Сива 3,290 ден.
Тиркизна 3,290 ден.
Црвена 3,290 ден.
Црна 3,290 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Технички спецификации:
 • Output power (W): 3.3
 • Music playing time (hrs): 10
 • Димензии: 13.7 x 9.7 x 4.6 cm
 • Тежина на производот: 0.22 kg
 • Bluetooth version: 4.1
 • Батерија:
 • Battery capacity (mAh): 1,000
 • Charging time (hrs): 3

Предности:

 • Waterproof
 • Speakerphone
 • Bluetooth
 • 3.5 mm audio cable Input
 • Auto-power off

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.