JBL JR POP Детски Bluetooth звучник во боја по избор + 1 година гаранција

2390 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

Виолетова 2,390 ден.
Зелена 2,390 ден.
Розова 2,390 ден.
Сина 2,390 ден.
Тиркизна 2,390 ден.
Црвена 2,390 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Технички спецификации:
 • Output power (W): 3
 • Music playing time (hrs): 5
 • Димензии: 3.97 x 8.78 x 7.55 cm
 • Тежина на производот: 0.12 kg
 • Bluetooth version: 4.2
 • Батерија:
 • Battery capacity (mAh): 600
 • Charging time (hrs): 2
 • Предности: 
 • Waterproof
 • Lightshow
 • Bluetooth
 • Auto-power off

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.