53 ја следат оваа компанија


JBL JR310 Детски слушалки жичани во боја по избор + 1 година гаранција

1590 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

General Specifications:

 • Driver size (mm): 32

Audio Specifications:

 • Driver sensitivity at 1kHz/1mW:  (dB)80dB SPL @ 1kHz/1mW

 • Dynamic frequency response range: (Hz)20 Hz – 20 kHz

 • Impedance (ohms): 32

Features:

 • Audio cable: Yes
 • Foldable: Yes
 • Built-in Microphone: Yes
 • Fabric headband: Yes
 • Flat Cable: Yes
 • Flat-fold design: Yes
 • On-ear: Yes

Dimensions:

 • Dynamic driver: 32mm/1.25″

 • Weight: 105g/0.231 lb

Features:

 • Audio cable: Yes
 • Foldable: Yes
 • Built-in Microphone: Yes
 • Fabric headband: Yes
 • Flat Cable: Yes
 • Flat-fold design: Yes
 • On-ear: Yes

What’s in the box?

 • 1 x Pair of JR 310 headphones
 • 1 x Warranty card
 • 1 x Warning card

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.