8% попуст на JBL E45BT Bluetooth over-ear слушалки + 1 година гаранција

5000 ден.

4590 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактертистики на производот:

 • Звукот со потпис на JBL кој го призведуваат моќните 40 милиметарски драјвери, спакуван во елегантен и стилски дизјан.
 • Батерија до 16 часа.
 • Уживајте преку целиот ден во звукот на овие слушалки без да треба да ги поврзувате со кабел за да ги наполните.
 • Целосно полнење на батеријата за 2 часа.
 • Комфорна рамка.
 • Подобрен ергономски дизајн.
 • Лесно префрлување на друг уред.

Достапни бои:

 • Black - Црна

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.