JBL E55 BT Over-ear Bluetooth слушалки + 1 година гаранција

4890 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Технички спецификации:
 • Боја: Црна
 • Должина на кабел: 133.4 cm
 • Тежина на производот: 231 g
 • Материјал: PU кожа
 • Bluetooth version: 4.1
 • Аудио:
 • Driver size (mm): 50.0
 • Number of drivers per ear: 1.0
 • Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB): 96dB
 • Impedance (ohms): 32.0
 • Батерија:
 • Dynamic frequency response range (Hz): 20 Hz – 20 kHz
 • Battery Type: Lithium-ion polymer
 • Charging time (hours from empty): 2.0
 • Speed Charging time (hours): 2.0
 • Talk time (hours): 20
 • Maximum music play time with ANC off: 20 hours
 • Play time (hours): 20
 • Аудио:
 • Driver size (mm): 50.0
 • Number of drivers per ear: 1.0
 • Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB): 96dB
 • Impedance (ohms): 32.0
 • Control and Connections Specifications:
 • Bluetooth profiles: HFP v1.6, HSP v1.2, A2DP v1.2, AVRCP v1.4
 • Bluetooth transmitter power: 0-4 dbm
 • Bluetooth frequency: 2.402GHz-2.48GHz
 • Bluetooth transmitted modulation: GFSK,π/4DQPSK, 8DPSK
 • Предности: 
 • Rechargable battery
 • Remote control on ear cups
 • JBL Signature Sound
 • Detachable Cable
 • Fabric headband
 • Speed charge
 • Built-in Microphone
 • Over-ear
 • Flat-fold design
 • Multi-Point Connection
 • Wireless
 • Hands Free Call
 • Siri/ Google Now
 • Bixby

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.