JBL JR300 BT Детски over-ear Bluetooth слушалки со лимитирана децибелажа во боја по избор + 1 година гаранција

2390 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

Розова 2,390 ден.
Сина 2,390 ден.
Тиркизна 2,390 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Технички спецификации:
 • Тежина на производот: 110.0 g
 • Материјал: Frog skin PU leather
 • Bluetooth version: 4.1
 • Аудио:
 • Driver size (mm): 32.0
 • Number of drivers per ear: 1.0
 • Impedance (ohms): 32.0
 • Control and Connections Specifications:
 • Bluetooth profiles: HFP v1.5, HSP v1.2, A2DP v1.2, AVRCP v1.5
 • Bluetooth transmitter power: 0-4 dbm
 • Bluetooth frequency: 2.402GHz-2.48GHz
 • Bluetooth transmitted modulation: GFSK,π/4DQPSK, 8DPSK
 • Батерија:
 • Dynamic frequency response range (Hz): 20 Hz – 20 kHz
 • Battery Type: Lithium-ion polymer
 • Charging time (hours from empty): <2
 • Speed Charging time (hours): < 2
 • Maximum music play time with ANC off (hours): 10.0
 • Play time (hours): 12.0
 • Предности:
 • Rechargable battery
 • Remote control on ear cups
 • Speed charge
 • On-ear
 • Wireless
 • Bixby

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.