46 ја следат оваа компанија


JBL JR300 Детски over-ear жичани слушалки со лимитирана децибелажа + 1 година гаранција

1490 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Технички спецификации:
 • Должина на кабелот: 100.0 cm
 • Headphones jack type: 3.5 mm
 • Тежина на производот: 108.0
 • Материјал: PU кожа
 • Аудио:
 • Driver size (mm): 32.0
 • Number of drivers per ear: 1.0
 • Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB): 85dB
 • Impedance (ohms): 32.0
 • Батерија:
 • Dynamic frequency response range (Hz): 20 Hz – 20 kHz
 • Предности:
 • On-ear
 • Bixby
 • Sound limiting filter

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.